Актуальний розклад автотранспорту по автостанціях

Розклад руху автобусів Апостолове


ГоловнаАвтовокзали Україниавтостанція Апостолове

Довідковий телефон автовокзалу: (05656) 9-13-71
Адреса автовокзалу Апостолове: вул. Вокзальна
Час відпр.Автовокзал відправленняКінцевий пункт призначенняАвтобусПеріодичність руху автобусів
05:00АпостоловоДніпропетровськ АвцMercedesЕжеднев
06:30АпостоловоМарьянскоеMercedesПнВтСрЧтПтСб
06:50АпостоловоЗеленодольскMercedesЕжеднев
06:50ЗеленодольскДніпропетровськ АвцMercedesЕжеднев
07:45Кривий Ріг 1Запоріжжя 1БАЗ 079Ежеднев
08:20ЗеленодольскКривий Ріг Долг.MercedesЕжеднев
08:50ЗеленодольскДніпропетровськ АвцMercedesЕжеднев
09:00Кривий Ріг Долг.ЗеленодольскMercedesЕжеднев
09:05Кривий Ріг 1БахмутБАЗ 079Ежеднев
09:20ЗеленодольскКривий Ріг Долг.MercedesЕжеднев
10:00Жовті ВодиГенічеськБАЗ 079Ежеднев
10:20АпостоловоЗеленодольскMercedesЕжеднев
10:40АпостоловоМарьянскоеMercedesПнВтСрЧтПт
10:40АпостоловоМарьянскоеMercedesСб
11:00Кривий Ріг 1Запоріжжя 1БАЗ 079Ежеднев
11:00Кривий Ріг Долг.ЗеленодольскMercedesЕжеднев
12:00ЗеленодольскКривий Ріг Долг.MercedesЕжеднев
12:10АпостоловоЗеленодольскMercedesЕжеднев
13:00АпостоловоКривий Ріг Долг.MercedesЕжеднев
13:10Кривий Ріг 1Запоріжжя 1MercedesЕжеднев
13:50АпостоловоЗеленодольскMercedesЕжеднев
14:20ЗеленодольскКривий Ріг Долг.MercedesЕжеднев
14:20Кривий Ріг 1ХерсонБАЗЕжеднев
15:00Кривий Ріг Долг.ЗеленодольскMercedesЕжеднев
16:00АпостоловоЗеленодольскMercedesЕжеднев
16:00Запоріжжя 1Кривий Ріг 1БАЗ 079Ежеднев
16:00Кривий Ріг 1Запоріжжя 1MercedesЕжеднев


Додаткова інформація щодо автостанції Апостолове

Автовокзал Апостолове не цілодобовий. У проміжку часу з 16:00 по 05:00 автостанція не працює. Цей проміжок становить 13 годин. 0 хвилин. На поточний момент, в розкладі автобусів по вокзалу Апостолове вказано 27 маршруток і автобусів. Оновлення розкладу було здійснено 2018-12-09. Телефон автостанції Апостолове: 05656 9-13-71

Найперший рейсовий автобус відправляється в 05:00 від автовокзалу Апостолово до населеного пункту Дніпропетровськ Авц. Це автобус моделі mercedes. Звертаємо увагу, що можлива зміна моделі і типу автобуса. Останній міжміський автобус mercedes відправляється в 16:00 з міста Кривий Ріг 1 в Запоріжжя 1. Інтервал часу між останнім автобусом поточної доби і наступним перший автобусом становить 13 годин. 0 хвилин. Квитки на автобус на станції Апостолове можна купити в касі за адресою вул. Вокзальна. На деякі рейси автобусів можна купити квитки онлайн.

Наступні напрямки найбільш популярні: Зеленодольск, Кривий Ріг Долг., Запоріжжя, Марьянское, Дніпропетровськ, Кривий Ріг, Херсон, Бахмут, Генічеськ. Через автостанцію Апостолове проходить всього 9 різних маршрутів.


Автостанції міста



Пошук