Актуальний розклад автотранспорту по автостанціях

Розклад руху автобусів Артемівськ


ГоловнаАвтовокзали Україниавтостанція Артемівськ

Довідковий телефон автовокзалу: (06274) 44-60-52 (062) 386-64-68, 386-65-07
Адреса автовокзалу Артемівськ: пл. Космонавтов, 5
Сторінка: 12
Час відпр.Автовокзал відправленняКінцевий пункт призначенняАвтобусПеріодичність руху автобусів
05:20Слов'янськПопаснаЛАЗ 699
05:30БахмутХарківман а 13
06:00БахмутКривий РігБАЗ 079
06:30БахмутБердянськБАЗ 29
06:30Константиновка ЖдКпвв МайорскБАЗ 23
07:00СєвєродонецькБердянськMercedes 40
07:10СєвєродонецькДнепрскания
07:17Кпвв МайорскКонстантиновка ЖдБАЗ 23
07:25БахмутКонстантиновкаЛАЗ 695
07:30БахмутКривий РігБАЗ 30
07:30БахмутСлов'янськРута 19
07:40БахмутПопаснаЛАЗ 699
07:45ПопаснаХарківЛАЗ 699
08:00БахмутСанкт-ПетербургNeoplan 46ВС
08:00БахмутСанкт-ПетербургNeoplan 46ЧТ
08:00КраматорськСоледарРута 20
08:05БахмутТорецкРута 19
08:15Донецьк ЗахіднийВоронежNeoplan 46
08:15РостовБердянськMercedes 46ВТСБ
08:35РубіжнеЗапоріжжяNeoplan 116
08:40БахмутКраматорськРута 16
08:45Константиновка ЖдКпвв МайорскБАЗ 23
08:50СєвєродонецькКаменское1Икарус 250
09:00БахмутКраматорськРута 19
09:00БахмутМоскваNeoplan 50
09:00БахмутСанкт-ПетербургNeoplan 50ВТПТВС
09:00МиколаївкааКпвв МайорскБАЗ 23
09:15БахмутМежеваяБАЗ 29
09:25БахмутКраматорськБАЗ 079
09:47СвятогірськКпвв МайорскБАЗ 079
09:50Кпвв МайорскСвятогірськMercedes 18
09:50КраматорськСєвєродонецькБАЗ 23
09:55Кпвв МайорскКонстантиновка ЖдБАЗ 23
09:57БахмутКонстантиновкаЛАЗ 695
10:00БахмутМоскваNeoplan 50
10:10БахмутМироновскийБАЗ 23
10:10Соледар ОаКраматорськРута 20
10:12Слов'янськКпвв МайорскБАЗ 25
10:15СєвєродонецькМаріуполь 2БАЗ 25
10:30БахмутКраматорськБАЗ 23
10:30БахмутСлов'янськРута 19
10:35КураховеСвятогірськБАЗ 079
10:45СєвєродонецькДнепрИкарус 250
10:45СєвєродонецькДнепрБАЗ 079
11:00БахмутМоскваNeoplan 50ВТЧТВС
11:00БахмутМоскваNeoplan 50ПНСРПТСБ
11:20БахмутСлов'янськБАЗ 23
11:30БахмутПопаснаБогдан 26
11:35Кпвв МайорскСлов'янськБАЗ 25
11:40Кпвв МайорскСвятогірськБАЗ 079
11:45Кпвв МайорскСлов'янськБАЗ 23
11:55БахмутЗапоріжжяMercedes 18
12:10КураховеХарківБАЗ 30
12:20БахмутКраматорськРута 16
12:37БахмутКонстантиновкаЛАЗ 695
12:45БахмутКраматорськБАЗ 079
13:00БахмутКраснодарNeoplan 50
13:15БахмутКраматорськРута 19
13:30БахмутСлов'янськРута 19
13:35Константиновка ЖдКпвв МайорскБАЗ 23
13:40БахмутМироновскийБАЗ 23
13:40Каменское1СєвєродонецькИкарус 250
13:45БахмутКраматорськБАЗ 23
14:00СєвєродонецькБердянськБАЗ
14:20БахмутМежеваяБАЗ 29
14:25БахмутХарківБАЗ 079
14:30БахмутТорецкРута 19
14:30БердянськРостовMercedes 46ЧТВС
14:40СвятогірськКураховеБАЗ 079
15:00БахмутДнепрMercedes 27
15:10Кпвв МайорскКонстантиновка ЖдБАЗ 23
15:10Маріуполь 2СєвєродонецькБАЗ 25
15:15БахмутПопаснаЛАЗ 699
15:25БердянськСєвєродонецькБАЗ
15:30СєвєродонецькКраматорськБАЗ 23
15:30СєвєродонецькМоскваNeoplan 50СРСБ
15:40БахмутКонстантиновкаЛАЗ 695
15:45КраматорськСоледарРута 20
16:00БахмутМоскваNeoplan 50СРСБ
16:00Кпвв МайорскСвятогірськMercedes 18
16:05Кпвв МайорскСлов'янськБАЗ 25
16:20ДнепрСєвєродонецькИкарус 250
16:20ДнепрСєвєродонецькБАЗ 079
16:25БахмутКраматорськРута 16
17:00БахмутКраматорськБАЗ 23
17:00ЗапоріжжяРубіжнеMercedes 49
17:00ЗапоріжжяРубіжнеNeoplan 116
17:05БахмутСлов'янськРута 19
17:15Соледар ОаКраматорськРута 20
17:30БердянськСєвєродонецькMercedes 40
17:35БахмутКраматорськБАЗ 079

Сторінка: 12

Додаткова інформація щодо автостанції Артемівськ

Автовокзал Артемівськ не цілодобовий. У проміжку часу з 19:10 по 05:20 автостанція не працює. Цей проміжок становить 10 годин. 10 хвилин. На поточний момент, в розкладі автобусів по вокзалу Артемівськ вказано 96 маршруток і автобусів. Оновлення розкладу було здійснено 2018-12-09. Телефон автостанції Артемівськ: 06274 44-60-52 062 386-64-68, 386-65-07

Найперший рейсовий автобус відправляється в 05:20 від автовокзалу Слов'янськ до населеного пункту Попасна. Це автобус моделі лаз 699. Звертаємо увагу, що можлива зміна моделі і типу автобуса. Останній міжміський автобус лаз 699 відправляється в 19:10 з міста Харків в Попасна. Інтервал часу між останнім автобусом поточної доби і наступним перший автобусом становить 10 годин. 10 хвилин. Квитки на автобус на станції Артемівськ можна купити в касі за адресою пл. Космонавтов, 5. На деякі рейси автобусів можна купити квитки онлайн.

Наступні напрямки найбільш популярні: Краматорськ, Слов'янськ, Сєвєродонецьк, Кпвв Майорск, Москва, Попасна, Святогірськ, Константиновка, Харків, Бердянськ, Днепр, Санкт-Петербург, Константиновка Жд, Ростов, Межевая, Мироновский, Соледар, Кривий Ріг, Рубіжне, Торецк, Запоріжжя, Курахове, Воронеж, Каменское, Маріуполь, Краснодар. Через автостанцію Артемівськ проходить всього 26 різних маршрутів.


Автостанції міста



Пошук