Розклад руху автобусів Артемівськ
Адреса автовокзалу Артемівськ: пл. Космонавтов, 5
Час відпр. | Автовокзал відправлення | Кінцевий пункт призначення | Автобус | Періодичність руху автобусів |
---|---|---|---|---|
05:20 | Слов'янськ | Попасна | ЛАЗ 699 | |
05:30 | Бахмут | Харків | ман а 13 | |
06:00 | Бахмут | Кривий Ріг | БАЗ 079 | |
06:30 | Бахмут | Бердянськ | БАЗ 29 | |
06:30 | Константиновка Жд | Кпвв Майорск | БАЗ 23 | |
07:00 | Сєвєродонецьк | Бердянськ | Mercedes 40 | |
07:10 | Сєвєродонецьк | Днепр | скания | |
07:17 | Кпвв Майорск | Константиновка Жд | БАЗ 23 | |
07:25 | Бахмут | Константиновка | ЛАЗ 695 | |
07:30 | Бахмут | Кривий Ріг | БАЗ 30 | |
07:30 | Бахмут | Слов'янськ | Рута 19 | |
07:40 | Бахмут | Попасна | ЛАЗ 699 | |
07:45 | Попасна | Харків | ЛАЗ 699 | |
08:00 | Бахмут | Санкт-Петербург | Neoplan 46 | ВС |
08:00 | Бахмут | Санкт-Петербург | Neoplan 46 | ЧТ |
08:00 | Краматорськ | Соледар | Рута 20 | |
08:05 | Бахмут | Торецк | Рута 19 | |
08:15 | Донецьк Західний | Воронеж | Neoplan 46 | |
08:15 | Ростов | Бердянськ | Mercedes 46 | ВТСБ |
08:35 | Рубіжне | Запоріжжя | Neoplan 116 | |
08:40 | Бахмут | Краматорськ | Рута 16 | |
08:45 | Константиновка Жд | Кпвв Майорск | БАЗ 23 | |
08:50 | Сєвєродонецьк | Каменское1 | Икарус 250 | |
09:00 | Бахмут | Краматорськ | Рута 19 | |
09:00 | Бахмут | Москва | Neoplan 50 | |
09:00 | Бахмут | Санкт-Петербург | Neoplan 50 | ВТПТВС |
09:00 | Миколаївкаа | Кпвв Майорск | БАЗ 23 | |
09:15 | Бахмут | Межевая | БАЗ 29 | |
09:25 | Бахмут | Краматорськ | БАЗ 079 | |
09:47 | Святогірськ | Кпвв Майорск | БАЗ 079 | |
09:50 | Кпвв Майорск | Святогірськ | Mercedes 18 | |
09:50 | Краматорськ | Сєвєродонецьк | БАЗ 23 | |
09:55 | Кпвв Майорск | Константиновка Жд | БАЗ 23 | |
09:57 | Бахмут | Константиновка | ЛАЗ 695 | |
10:00 | Бахмут | Москва | Neoplan 50 | |
10:10 | Бахмут | Мироновский | БАЗ 23 | |
10:10 | Соледар Оа | Краматорськ | Рута 20 | |
10:12 | Слов'янськ | Кпвв Майорск | БАЗ 25 | |
10:15 | Сєвєродонецьк | Маріуполь 2 | БАЗ 25 | |
10:30 | Бахмут | Краматорськ | БАЗ 23 | |
10:30 | Бахмут | Слов'янськ | Рута 19 | |
10:35 | Курахове | Святогірськ | БАЗ 079 | |
10:45 | Сєвєродонецьк | Днепр | Икарус 250 | |
10:45 | Сєвєродонецьк | Днепр | БАЗ 079 | |
11:00 | Бахмут | Москва | Neoplan 50 | ВТЧТВС |
11:00 | Бахмут | Москва | Neoplan 50 | ПНСРПТСБ |
11:20 | Бахмут | Слов'янськ | БАЗ 23 | |
11:30 | Бахмут | Попасна | Богдан 26 | |
11:35 | Кпвв Майорск | Слов'янськ | БАЗ 25 | |
11:40 | Кпвв Майорск | Святогірськ | БАЗ 079 | |
11:45 | Кпвв Майорск | Слов'янськ | БАЗ 23 | |
11:55 | Бахмут | Запоріжжя | Mercedes 18 | |
12:10 | Курахове | Харків | БАЗ 30 | |
12:20 | Бахмут | Краматорськ | Рута 16 | |
12:37 | Бахмут | Константиновка | ЛАЗ 695 | |
12:45 | Бахмут | Краматорськ | БАЗ 079 | |
13:00 | Бахмут | Краснодар | Neoplan 50 | |
13:15 | Бахмут | Краматорськ | Рута 19 | |
13:30 | Бахмут | Слов'янськ | Рута 19 | |
13:35 | Константиновка Жд | Кпвв Майорск | БАЗ 23 | |
13:40 | Бахмут | Мироновский | БАЗ 23 | |
13:40 | Каменское1 | Сєвєродонецьк | Икарус 250 | |
13:45 | Бахмут | Краматорськ | БАЗ 23 | |
14:00 | Сєвєродонецьк | Бердянськ | БАЗ | |
14:20 | Бахмут | Межевая | БАЗ 29 | |
14:25 | Бахмут | Харків | БАЗ 079 | |
14:30 | Бахмут | Торецк | Рута 19 | |
14:30 | Бердянськ | Ростов | Mercedes 46 | ЧТВС |
14:40 | Святогірськ | Курахове | БАЗ 079 | |
15:00 | Бахмут | Днепр | Mercedes 27 | |
15:10 | Кпвв Майорск | Константиновка Жд | БАЗ 23 | |
15:10 | Маріуполь 2 | Сєвєродонецьк | БАЗ 25 | |
15:15 | Бахмут | Попасна | ЛАЗ 699 | |
15:25 | Бердянськ | Сєвєродонецьк | БАЗ | |
15:30 | Сєвєродонецьк | Краматорськ | БАЗ 23 | |
15:30 | Сєвєродонецьк | Москва | Neoplan 50 | СРСБ |
15:40 | Бахмут | Константиновка | ЛАЗ 695 | |
15:45 | Краматорськ | Соледар | Рута 20 | |
16:00 | Бахмут | Москва | Neoplan 50 | СРСБ |
16:00 | Кпвв Майорск | Святогірськ | Mercedes 18 | |
16:05 | Кпвв Майорск | Слов'янськ | БАЗ 25 | |
16:20 | Днепр | Сєвєродонецьк | Икарус 250 | |
16:20 | Днепр | Сєвєродонецьк | БАЗ 079 | |
16:25 | Бахмут | Краматорськ | Рута 16 | |
17:00 | Бахмут | Краматорськ | БАЗ 23 | |
17:00 | Запоріжжя | Рубіжне | Mercedes 49 | |
17:00 | Запоріжжя | Рубіжне | Neoplan 116 | |
17:05 | Бахмут | Слов'янськ | Рута 19 | |
17:15 | Соледар Оа | Краматорськ | Рута 20 | |
17:30 | Бердянськ | Сєвєродонецьк | Mercedes 40 | |
17:35 | Бахмут | Краматорськ | БАЗ 079 |
Додаткова інформація щодо автостанції Артемівськ
Автовокзал Артемівськ не цілодобовий. У проміжку часу з 19:10 по 05:20 автостанція не працює. Цей проміжок становить 10 годин. 10 хвилин. На поточний момент, в розкладі автобусів по вокзалу Артемівськ вказано 96 маршруток і автобусів. Оновлення розкладу було здійснено 2018-12-09. Телефон автостанції Артемівськ: 06274 44-60-52 062 386-64-68, 386-65-07
Найперший рейсовий автобус відправляється в 05:20 від автовокзалу Слов'янськ до населеного пункту Попасна. Це автобус моделі лаз 699. Звертаємо увагу, що можлива зміна моделі і типу автобуса. Останній міжміський автобус лаз 699 відправляється в 19:10 з міста Харків в Попасна. Інтервал між останнім автобусом поточної доби і наступним перший автобусом становить 10 годин. 10 хвилин. Квитки на автобус на станції Артемівськ можна купити в касі за адресою пл. Космонавтов, 5. На деякі рейси автобусів можна купити квитки онлайн.
Наступні напрямки найбільш популярні: Краматорськ, Слов'янськ, Сєвєродонецьк, Кпвв Майорск, Москва, Попасна, Святогірськ, Константиновка, Харків, Бердянськ, Днепр, Санкт-Петербург, Константиновка Жд, Ростов, Межевая, Мироновский, Соледар, Кривий Ріг, Рубіжне, Торецк, Запоріжжя, Курахове, Воронеж, Каменское, Маріуполь, Краснодар. Через автостанцію Артемівськ проходить всього 26 різних маршрутів.