Актуальний розклад автотранспорту по автостанціях

Розклад руху автобусів Бар


ГоловнаАвтовокзали Україниавтостанція Бар

Довідковий телефон автовокзалу: 0434122539
Адреса автовокзалу Бар: вул. Св. Миколая, 7
Сторінка: 12
Час відпр.Автовокзал відправленняКінцевий пункт призначенняАвтобусПеріодичність руху автобусів
06:05БарВінниця 2БАЗ 079
06:10БарЖмеринкаПАЗ 3207
06:15БарКомарівціХАЗ 3230
06:20БарГармакиПАЗ 3205
06:20БарХодакиПАЗ 3207ВТПТВС
06:35БарГолубівкаПАЗ 3207
06:55БарСеменкиПАЗ 3205
07:00БарГлинянкаMercedes 15ПН
07:05Мур.КурилівціВінниця 2Volkswagen
07:25БарГлинянкаMercedes 15ВТСРЧТПТСБВС ПН-нет
07:30БарГармакиПАЗ 3205
07:30БарМигалівціПАЗ 3205ВТЧТПТСБВС
07:35БарВінниця 2БАЗ 079
07:40БарКомарівціХАЗ 3230
07:40БарСеферівкаПАЗ 3205
07:50БарСеменкиMercedes 18
08:00БарВасютинціПАЗ 3207
08:05БарВінниця 2Iveco 28
08:19БарМіжліссяПАЗ 3205
08:20БарЖмеринкаПАЗ 32054
08:30БарВінниця 2Богдан 27ПНВТСРПТСБВС
08:30БарВінниця 2Богдан 27ЧТ
08:50БарТерешкиMercedes 18
09:05БарВінниця 2Богдан 28
09:30БарВінниця 2Mercedes 18
09:40БарТерешкиMercedes 18
09:45БарГармакиПАЗ 3205
09:50БарВасютинціПАЗ 3207
09:55БарВінниця 2Mercedes 18
10:00БарЖмеринкаПАЗ 32054
10:00БарПопівціПАЗ 3207
10:10БарБуцниMercedes 18
10:25БарВінниця 2Mercedes 18
10:30БарМигалівціПАЗ 3205ВТЧТПТСБВС
10:45БарКопайгородПАЗ 3205 СРПТВС-нет
10:45БарШевченковеПАЗ 3205СРПТВС
11:00БарГармакиПАЗ 3205 ПНСБ-нет
11:00БарКомарівціХАЗ 3230
11:00БарМальчівціMercedes 15
11:10БарВінниця 2Богдан 24
11:15БарГолубівкаПАЗ 3207
11:40БарВасютинціПАЗ 3207
11:40БарСеменкиMercedes 18
11:45БарВінниця 2БАЗ 079
11:55БарТрудолюбівкафорд
12:00БарКаришківПАЗ 3205 СБ-нет
12:00БарЛуговеПАЗ 3205ВТЧТПТСБВС
12:10БарГлинянкаMercedes 15
12:15БарВінниця 2Богдан 28
12:30БарПід.ЯлтушківПАЗ 3205 СБ-нет
12:40БарЖмеринкаПАЗ 3207 с 12.09.18
12:40БарПопівціПАЗ 3207
12:40БарТерешкиMercedes 18
12:55БарВінниця 2Богдан 28
13:00БарВолодіївціБогдан 25ВТ
13:00БарВолодіївціБогдан 25ПТВС
13:00БарМар'янівкаПАЗ 3205ПНСРСБ
13:00БарПольовеПАЗ 3205ЧТ
13:00БарХодакиПАЗ 3207ВТВС
13:10БарГармакиПАЗ 3205
13:15БарКомарівціХАЗ 3230
13:20БарТульчинMercedes 18 ВС-нет
13:30БарВінниця 2Богдан 25
13:40БарЖмеринкаПАЗ 32054
13:45БарВінниця 2Mercedes 18
13:45БарГолубівкаПАЗ 3207
13:50БарЯмпільIveco
14:05БарВінниця 2Iveco 26
14:25БарВінниця 2Богдан 24
14:30БарГлинянкаMercedes 15ПТ
14:30БарТрудолюбівкаПАЗ 3205ПТ
14:30БарХодакиПАЗ 3207ПТ
14:50БарВінниця 2Mercedes 18
14:50БарЖмеринкаПАЗ 32054
15:10БарВінниця 2Богдан 27
15:45БарВінниця 2Богдан 28
16:00БарВінниця 2БАЗ 079
16:00БарЖмеринкаПАЗ 32054
16:30БарВінниця 2Богдан 28
16:35БарПід.ЯлтушківПАЗ 3205 СБ-нет
16:50БарВінниця 2Mercedes 18
17:00БарВасютинціПАЗ 3207
17:00БарЛуговеПАЗ 3205ПТ
17:00БарПопівціПАЗ 3207
17:05БарЖмеринкаПАЗ 3207 с 12.09.18
17:10БарВінниця 2Mercedes 18
17:15БарКомарівціХАЗ 3230
17:20БарГармакиПАЗ 3205
17:25Вінниця 2Мур.КурилівціVolkswagen
17:30БарГлинянкаMercedes 15
17:30БарТрудолюбівкафордПНВТСРЧТПТВС

Сторінка: 12

Додаткова інформація щодо автостанції Бар

Автовокзал Бар не цілодобовий. У проміжку часу з 19:20 по 06:05 автостанція не працює. Цей проміжок становить 10 годин. 45 хвилин. На поточний момент, в розкладі автобусів по вокзалу Бар вказано 99 маршруток і автобусів. Оновлення розкладу було здійснено 2018-12-09. Телефон автостанції Бар: 0434122539

Найперший рейсовий автобус відправляється в 06:05 від автовокзалу Бар до населеного пункту Вінниця 2. Це автобус моделі баз-079. Звертаємо увагу, що можлива зміна моделі і типу автобуса. Останній міжміський автобус богдан-28 відправляється в 19:20 з міста Бар в Вінниця 2. Інтервал між останнім автобусом поточної доби і наступним перший автобусом становить 10 годин. 45 хвилин. Квитки на автобус на станції Бар можна купити в касі за адресою вул. Св. Миколая, 7. На деякі рейси автобусів можна купити квитки онлайн.

Наступні напрямки найбільш популярні: Вінниця, Жмеринка, Гармаки, Комарівці, Глинянка, Васютинці, Голубівка, Терешки, Семенки, Ходаки, Попівці, Трудолюбівка, Лугове, Мигалівці, Під.Ялтушків, Володіївці, Тульчин, Супівка, Тростянецьь, Польове, Верхівка, Мур.Курилівці, Ямпіль, Копайгород, Міжлісся, Сеферівка, Буцни, Шевченкове, Каришків, Мальчівці. Через автостанцію Бар проходить всього 31 різних маршрутів.


Автостанції міста



Пошук