Актуальний розклад автотранспорту по автостанціях

Розклад руху автобусів Донецьк Західний


ГоловнаАвтовокзали Україниавтостанція Донецьк Західний

Довідковий телефон автовокзалу: 050-428-42-95
Адреса автовокзалу Донецьк Західний: Красноармейское шоссе, 1
Сторінка: 1234
Час відпр.Автовокзал відправленняКінцевий пункт призначенняАвтобусПеріодичність руху автобусів
05:15Донецьк ЗахіднийНовогродовкаБАЗ 25
06:00Донецьк ЗахіднийДніпропетровськБАЗ 079
06:00Донецьк ЗахіднийСвятогірськI VAN 25
06:05Донецьк ЗахіднийВоронежман 55
06:10Донецьк ЗахіднийНовогродовкаБАЗ 25
06:20Донецьк ЗахіднийСтарый ОсколSetra 38
06:20Донецьк ЗахіднийСтарый Осколскания
06:45Донецьк ЗахіднийЛуганськман 35
06:50Донецьк ЗахіднийДніпропетровськБАЗ 30
06:50Донецьк ЗахіднийКураховкаБАЗ 25
06:55Донецьк ЗахіднийКрасноармійськБАЗ 25
06:55Донецьк ЗахіднийЛебединMercedes 44
06:55Донецьк ЗахіднийЛебединYutong 45
06:55КрасноармійськМаріупольБАЗ 30
07:00Донецьк ЗахіднийДзержинськБАЗ 25
07:00Донецьк ЗахіднийЛуганськБогдан 27 ВС-нет
07:00Донецьк ЗахіднийЧернівціMercedes 46
07:15Донецьк ЗахіднийСелидовеБАЗ 25
07:20Донецьк ЗахіднийДзержинськБАЗ 25
07:30Донецьк ЗахіднийСєвєродонецькБогдан 27
07:30Жд.ВокзалКиїв 1Mercedes 46
07:35Донецьк ЗахіднийДобропілляБАЗ 25
07:35Донецьк ЗахіднийСлов'янськРута 19
07:40Донецьк ЗахіднийСвердловськБогдан 27
07:45Донецьк ЗахіднийЛуганськБАЗ 25
07:45Донецьк ЗахіднийСлов'янськРута 19
07:50Донецьк ЗахіднийКрасноармійськБАЗ 25
07:50Донецьк ЗахіднийКураховкаБАЗ 25
07:50Донецьк ЗахіднийМаксимилиановкаБАЗ 26
07:55Донецьк ЗахіднийДзержинськБАЗ 25
08:00Донецьк ЗахіднийАртемівськБАЗ 23
08:00Донецьк ЗахіднийДебальцевеБАЗ 29
08:00Донецьк ЗахіднийДобропілляБАЗ 25
08:00Донецьк ЗахіднийСелидовеБАЗ 28ПНВТСРЧТПТСБ ВС-нет
08:00КомсомольськоеСвятогірськИкарус 250
08:00ЛуганськМиколаївNeoplan
08:00ЛуганськМиколаївNeoplan 50
08:05Донецьк ЗахіднийДимитровБАЗ 25
08:10Донецьк ЗахіднийГорнякГАЗель 13
08:15Донецьк ЗахіднийКрасноармійськБАЗ 25
08:15Донецьк ЗахіднийНовогродовкаБАЗ 25
08:20ДонецькПолтаваNeoplan 50
08:20Донецьк ЗахіднийГришиноБАЗ 27
08:20Донецьк ЗахіднийПолтаваман 45
08:25Донецьк ЗахіднийДзержинськБАЗ 25
08:25Донецьк ЗахіднийПерше ТравняБАЗ 27
08:30Донецьк ЗахіднийАртемівськБАЗ 30
08:30Донецьк ЗахіднийДимитровБАЗ 25
08:30Донецьк ЗахіднийРубіжнеБАЗ 25
08:30Донецьк ЗахіднийСелидовеБАЗ 25
08:30СедовоЛуганськSetra 1828
08:30СедовоЛуганськSetra 215
08:30ШахтарськКривий РігMercedes 18
08:35Донецьк ЗахіднийДобропілляБАЗ 25
08:35Донецьк ЗахіднийСлов'янськБАЗ 27
08:40СніжнеДніпропетровськБАЗ 27ПТ
08:45Донецьк ЗахіднийАртемівськI VAN 25
08:45Донецьк ЗахіднийДзержинськБАЗ 25
08:45Донецьк ЗахіднийЦикуринаБАЗ 26
08:45СніжнеСвятогірськБогдан 27
08:50Донецьк ЗахіднийКрасноармійськБАЗ 25
08:50Донецьк ЗахіднийНовогродовкаБАЗ 25
08:55Донецьк ЗахіднийСелидовеБАЗ 25
09:00Донецьк ЗахіднийОлександрівкаБогдан 26
09:00Донецьк ЗахіднийГорнякБАЗ 25
09:00Донецьк ЗахіднийКиїв 1Neoplan 55
09:00Донецьк ЗахіднийКрасний ЛиманБогдан 27
09:00Донецьк ЗахіднийКураховкаБАЗ 25
09:00Донецьк ЗахіднийПопаснаБАЗ 26
09:05МаріупольЛуганськYutong 45
09:10Донецьк ЗахіднийДзержинськБАЗ 079
09:10Донецьк ЗахіднийКрасноармійськБАЗ 25
09:15ОлександрівкаГорлівкаБогдан 26
09:15Донецьк ЗахіднийПерше ТравняБАЗ 27
09:15Донецьк ЗахіднийСветлодарскБогдан 27
09:15Донецьк ЗахіднийСелидовефорд 16 ВС-нет
09:20Донецьк ЗахіднийДимитров М-Н СветлыйБАЗ 25
09:20Донецьк ЗахіднийДобропілляБАЗ 25
09:20Донецьк ЗахіднийКураховкаБАЗ 25
09:30Донецьк ЗахіднийГришиноБАЗ 27
09:30Донецьк ЗахіднийДзержинськБогдан 26
09:30Донецьк ЗахіднийЛисичанськРута 19
09:30Донецьк ЗахіднийНовогродовкаБАЗ 25
09:35Донецьк ЗахіднийДніпропетровськБАЗ 27
09:40Донецьк ЗахіднийКрасноармійськБАЗ 25
09:40Донецьк ЗахіднийСелидовеБАЗ 25
09:45ДонецькДимитровБАЗ 25
09:45Донецьк ЗахіднийБелозерскБАЗ 25
09:50Донецьк ЗахіднийКураховкаБАЗ 25
09:50Донецьк ЗахіднийЛуганськБАЗ 29
09:50Донецьк ЗахіднийСоледарБАЗ 30

Сторінка: 1234

Додаткова інформація щодо автостанції Донецьк Західний

Автовокзал Донецьк Західний не цілодобовий. У проміжку часу з 22:00 по 05:15 автостанція не працює. Цей проміжок становить 7 годин. 15 хвилин. На поточний момент, в розкладі автобусів по вокзалу Донецьк Західний вказано 334 маршруток і автобусів. Оновлення розкладу було здійснено 2018-12-10. Телефон автостанції Донецьк Західний: 050-428-42-95

Найперший рейсовий автобус відправляється в 05:15 від автовокзалу Донецьк Західний до населеного пункту Новогродовка. Це автобус моделі баз-25. Звертаємо увагу, що можлива зміна моделі і типу автобуса. Останній міжміський автобус mercedes-48 відправляється в 22:00 з міста Донецьк в Київ 1. Інтервал між останнім автобусом поточної доби і наступним перший автобусом становить 7 годин. 15 хвилин. Квитки на автобус на станції Донецьк Західний можна купити в касі за адресою Красноармійськое шоссе, 1. На деякі рейси автобусів можна купити квитки онлайн.

Наступні напрямки найбільш популярні: Красноармійськ, Дзержинськ, Селидове, Кураховка, Артемівськ, Слов'янськ, Луганськ, Новогродовка, Дніпропетровськ, Святогірськ, Димитров, Добропілля, Димитров М-Н Светлый, Київ, Горняк, Дебальцеве, Рубіжне, Олександрівка, Свердловськ, Пов Новодонецк, Димитров М-Н Восточный, Белозерск, Цикурина, Очеретино, Перше Травня, Гришино, Сєвєродонецьк, Горлівка, Красное, Максимилиановка. Через автостанцію Донецьк Західний проходить всього 65 різних маршрутів.


Автостанції міста



Пошук