Актуальний розклад автотранспорту по автостанціях

Розклад руху автобусів Хмільник


ГоловнаАвтовокзали Україниавтостанція Хмільник

Довідковий телефон автовокзалу: 0433823029
Адреса автовокзалу Хмільник: вул. В. Порика, 7
Сторінка: 12
Час відпр.Автовокзал відправленняКінцевий пункт призначенняАвтобусПеріодичність руху автобусів
05:10Хмільник2 ВінницяБогдан а092
05:30Хмільник2 ВінницяБогдан а092
05:55Хмільник2 ВінницяБогдан а09312
06:00ХмільникКурилівкаПАЗ 672 ПНВТСРПТСБ-нет
06:00ХмільникСтупникПАЗ 3205
06:05ХмільникТернопільБАЗ 079
06:15Хмільник2 ВінницяБАЗ 079
06:15ХмільникСмілаБогдан 25 ПНВТСРПТСБ-нет
06:30ХмільникКачанівкаПАЗ 3205 ПНВТСРПТСБ-нет
06:30ХмільникОдесаNeoplan 41
06:30ХмільникТомашпільХАЗ 20 ЧТСБВС-нет
06:35ХмільникСоколоваБогдан 25 ЧТСБВС-нет
06:45Хмільник2 ВінницяБогдан а092
06:45ХмільникСемкиПАЗ 3205
06:50ХмільникВінниця 1ПАЗ 3205(м)
06:50ХмільникШ.ГребляПАЗ 3205 ЧТВС-нет
07:00Уланів2 ВінницяБогдан а092
07:00ХмільникПрага РозтилиNeoplan 49ВТ
07:10ХмільникКиїв 1Yutong
07:15Хмільник2 ВінницяБогдан а09312
07:18ХмільникЛьвівБАЗ 079
07:20ХмільникКурилівкаПАЗ 672
07:25ХмільникКачанівкаПАЗ 3205 ПНВТСРПТСБ-нет
07:30Хмільник2 ВінницяБАЗ 079
07:30ХмільникСоколоваБогдан 25 СБ-нет
07:45Хмільник2 ВінницяБогдан а09312
07:45ХмільникСкарженціПАЗ 3205 ЧТВС-нет
07:50ХмільникКачанівкаПАЗ 3205 ПНВТСРПТСБ-нет
07:55Сальниця2 ВінницяБогдан а092ПНВТСРЧТСБ
08:00ХмільникБердичівБАЗ 079
08:05ХмільникШ.ГребляПАЗ 3205 ЧТВС-нет
08:10Хмільник2 ВінницяБогдан а09312
08:20ХмільникКачанівкаПАЗ 3205 СБ-нет
08:35Хмільник2 ВінницяБогдан а092
08:50ХмільникКачанівкаПАЗ 3205 ПНВТСРПТСБ-нет
08:55ХмільникКиїв 1шаолин
09:05Хмільник2 ВінницяБогдан а09312
09:10БердичівЧернівціБАЗ 079
09:10БердичівЧернівціман
09:15ХмільникСоколоваБогдан 25ЧТВС
09:20ХмільникКачанівкаПАЗ 3205 ПНВТСРПТСБ-нет
09:25Хмільник2 ВінницяБАЗ 079
09:45Хмільник2 ВінницяБогдан а092
09:45ХмільникКачанівкаПАЗ 3205
09:45ХмільникШ.ГребляПАЗ 3205 ЧТВС-нет
10:00Хмільник2 ВінницяБогдан а092
10:20Хмільник2 ВінницяБогдан а092
10:30ХмільникЧудинівціБогдан 25ЧТВС
10:35ХмільникКачанівкаПАЗ 3205 ПНВТСРПТСБ-нет
10:40Хмільник2 ВінницяБогдан а09312
10:40ХмільникКишинівNeoplan 40СРПТ
10:45ХмільникКачанівкаПАЗ 3205 ЧТСБВС-нет
10:50ХмільникКачанівкаПАЗ 3205 ПНВТСРПТСБ-нет
11:00ХмільникТерешпільБогдан а092ЧТВС
11:00ХмільникТомашпільПАЗ 672 ЧТСБВС-нет
11:04Хмільник2 ВінницяБогдан а092
11:15ХмільникХ.КривошиїнецькіПАЗ 4234ЧТВС
11:30ХмільникКачанівкаПАЗ 3205 ПНВТСРПТСБ-нет
11:35Хмільник2 ВінницяБогдан а09312
11:45ХмільникКачанівкаПАЗ 3205 ЧТВС-нет
11:45ХмільникМалинБАЗ 079
11:55Хмільник2 ВінницяБогдан а09312
12:00ХмільникКурилівкаПАЗ 672
12:12Хмільник2 ВінницяБАЗ 079
12:30Хмільник2 ВінницяБогдан а092
12:30ХмільникКачанівкаПАЗ 3205 ПНВТСРПТСБ-нет
12:35ХмільникХмельницькийфольксваген35
12:45ХмільникСемкиПАЗ 3205 ПТ-нет
12:45ХмільникСкарженціПАЗ 3205ПТ
12:45ХмільникШ.ГребляПАЗ 3205 ЧТВС-нет
12:50Хмільник2 ВінницяБогдан а09312
13:00ХмільникСмілаБогдан 25 ПНВТСРПТСБ-нет
13:10Хмільник2 ВінницяБогдан а092
13:25ХмільникТерешпільПАЗ 3205
13:30Хмільник2 ВінницяБогдан а092
13:30ХмільникМитинціБАЗ 079
13:31ХмільникБердичівБАЗ 079
13:50ХмільникЛипятинБогдан 25ПТВС
14:00Кам.ПодільскийКиїв 1Neoplan 41
14:00Хмільник2 ВінницяБогдан 25
14:00ХмільникВінниця 1Mercedes
14:30Київ 1Кам.ПодільскийNeoplan 41
14:30Хмільник2 ВінницяБогдан а09312
14:45ХмільникКачанівкаПАЗ 3205 СБ-нет
14:50Хмільник2 ВінницяБогдан а09312
14:50ХмільникКиїв 1БАЗ 079
15:10Хмільник2 ВінницяБогдан а092
15:10ХмільникСоколоваБогдан 25ПНВТСРЧТПТ
15:25ЧернівціБердичівБАЗ 079
15:25ЧернівціБердичівман
15:30Хмільник2 ВінницяБогдан а09312

Сторінка: 12

Додаткова інформація щодо автостанції Хмільник

Автовокзал Хмільник не цілодобовий. У проміжку часу з 19:45 по 05:10 автостанція не працює. Цей проміжок становить 9 годин. 25 хвилин. На поточний момент, в розкладі автобусів по вокзалу Хмільник вказано 115 маршруток і автобусів. Оновлення розкладу було здійснено 2018-12-09. Телефон автостанції Хмільник: 0433823029

Найперший рейсовий автобус відправляється в 05:10 від автовокзалу Хмільник до населеного пункту 2 Вінниця. Це автобус моделі богдан-а092. Звертаємо увагу, що можлива зміна моделі і типу автобуса. Останній міжміський автобус богдан-а092 відправляється в 19:45 з міста Хмільник в Вінниця "Грош". Інтервал часу між останнім автобусом поточної доби і наступним перший автобусом становить 9 годин. 25 хвилин. Квитки на автобус на станції Хмільник можна купити в касі за адресою вул. В. Порика, 7. На деякі рейси автобусів можна купити квитки онлайн.

Наступні напрямки найбільш популярні: Вінниця, Качанівка, Ш.Гребля, Соколова, Бердичів, Київ, Курилівка, Семки, Терешпіль, Вінниця "Грош", Скарженці, Сміла, Чернівці, Хмельницький, Кам.Подільский, Томашпіль, Липятин, Митинці, Скадовськ, Ч.Володимирівка, Сулківка, Уладівка, Чудинівці, Ступник, Тернопіль, Одеса, Прага Розтили, Львів, Х.Кривошиїнецькі, Кишинів. Через автостанцію Хмільник проходить всього 31 різних маршрутів.


Автостанції міста



Пошук