Актуальний розклад автотранспорту по автостанціях

Розклад руху автобусів Нікополь


ГоловнаАвтовокзали Україниавтостанція Нікополь

Довідковий телефон автовокзалу: (05662) 3-12-08
Адреса автовокзалу Нікополь: вул. Електрометалургів, 37
Сторінка: 12
Час відпр.Автовокзал відправленняКінцевий пункт призначенняАвтобусПеріодичність руху автобусів
01:32ОдесаХарків 1MercedesЕжеднев
01:35СумиХерсонИкарус 250Ежеднев
04:45НікопольМиронівкаMercedesЕжеднев
04:45НікопольОхотничьеПАЗ 672ПнСрПтВс
04:50НікопольШевченковоЛАЗ 695Ежеднев
05:00НікопольАлексєєвкаПАЗ 4234Ежеднев
05:00НікопольДніпропетровськ АвцMercedesЕжеднев
05:00НікопольС.ПервомайськЛАЗ 695Ежеднев
05:05НікопольКапуловкаскания (55) ежеднев
05:05НікопольМиронівкаMercedesЕжеднев
05:05Харків 1КаховкаИкарус 250Ежеднев
05:10НікопольПокровськеРутаЕжеднев
05:20НікопольОрджонікідзеЛАЗ 695Ежеднев
05:25ОрджонікідзеДніпропетровськ АвцMercedesЕжеднев
05:30НікопольПокровськеMercedesЕжеднев
05:40НікопольДніпропетровськ АвцMercedesЕжеднев
05:50НікопольДніпропетровськ Авцфорд (13) пнвтсрчтптсб
05:50НікопольОрджонікідзеЛАЗ 695Ежеднев
05:55ОрджонікідзеДніпропетровськ АвцБАЗ 079ПнВтСрЧтПтСб
06:00НікопольБазавлукMercedesЕжеднев
06:00НікопольЗапоріжжя 1MercedesЕжеднев
06:00НікопольП'ятихаткиMercedesЕжеднев
06:05НікопольДніпропетровськ АвцБАЗВс
06:05НікопольДніпропетровськ АвцБАЗПнВтСрЧтПтСб
06:05НікопольОдесаMercedesЕжеднев
06:15НікопольАлексєєвкаIvecoЕжеднев
06:20НікопольМиргородMercedesЕжеднев
06:30НікопольДніпропетровськ АвцРутаЕжеднев
06:33НікопольОрджонікідзеПАЗ 672Ежеднев
06:35ОрджонікідзеДніпропетровськ АвцБАЗ 079Ежеднев
06:40ОрджонікідзеДніпропетровськ АвцMercedesПн
06:45НікопольАлексєєвкаПАЗ 4234Ежеднев
06:45НікопольДніпропетровськ АвцБАЗ 079Ежеднев
07:00АпостоловоДніпропетровськ АвцMercedesЕжеднев
07:00НікопольЗапоріжжя 1MercedesЕжеднев
07:00НікопольКапуловкаскания (55) ежеднев
07:00НікопольКропивницкийMercedesЕжеднев
07:05НікопольАлексєєвкаман (36) ежеднев
07:10НікопольОрджонікідзеПАЗ 672Ежеднев
07:15НікопольДніпропетровськ АвцБАЗЕжеднев
07:20НікопольПокровськеРутаЕжеднев
07:20НікопольСолоне ОрджПАЗЕжеднев
07:20ОрджонікідзеДніпропетровськ АвцMercedesПнВтСрЧтПтСб
07:30НікопольДніпропетровськ АвцMercedesЕжеднев
07:50НікопольДніпропетровськ АвцБАЗЕжеднев
07:50НікопольЗапоріжжя 1MercedesЕжеднев
07:50НікопольОрджонікідзеЛАЗ 695Ежеднев
08:00НікопольАлексєєвкаIvecoЕжеднев
08:05НікопольМиронівкаMercedesЕжеднев
08:05НікопольХарків 1MercedesЕжеднев
08:20НікопольОрджонікідзеЛАЗ 695Ежеднев
08:25НікопольДніпропетровськ АвцБАЗЕжеднев
08:35НікопольДніпропетровськ АвцMercedesЕжеднев
08:40ОрджонікідзеДніпропетровськ АвцБАЗ 079Ежеднев
08:45НікопольАл-Евка Кон.ПАЗ 4234Ежеднев
08:50НікопольПокровськеMercedesЕжеднев
08:50ОрджонікідзеЗапоріжжя 2MercedesЕжеднев
09:00НікопольДніпропетровськ АвцБАЗЕжеднев
09:03НікопольОрджонікідзеПАЗ 672Ежеднев
09:15НікопольМиронівкаMercedesЕжеднев
09:20Дніпропетровськ АвцОрджонікідзеБАЗ 079Ежеднев
09:25НікопольДніпропетровськ АвцБАЗЕжеднев
09:30Дніпропетровськ АвцХерсонспринтер (18) ежеднев
09:30Кривий Ріг 1Запоріжжя 1БАЗЕжеднев
09:30НікопольКапуловкаскания (55) ежеднев
09:40НікопольДніпропетровськ АвцБАЗ 079Ежеднев
09:45ОрджонікідзеДніпропетровськ АвцБАЗ 079ПнПт
09:48НікопольОрджонікідзеПАЗ 672Ежеднев
10:00НікопольЗапоріжжя 1MercedesЕжеднев
10:10НікопольБазавлукMercedesЕжеднев
10:10НікопольДніпропетровськ АвцБАЗЕжеднев
10:15Кривий Ріг 1Маріупольisuzu (29) ежеднев
10:20НікопольАлексєєвкаман (36) ежеднев
10:35Запоріжжя 1Первомайськ НMercedesЕжеднев
10:35НікопольДніпропетровськ АвцБАЗЕжеднев
10:40НікопольОрджонікідзеЛАЗ 695Ежеднев
10:45Кривий Ріг 1БахмутБАЗ 079Ежеднев
10:50НікопольЗвездаБогданПтСбВс
10:50НікопольПокровськеРутаЕжеднев
10:55ОрджонікідзеДніпропетровськ АвцБАЗ 079ПнЧтПтСбВс
11:00Дніпропетровськ АвцСкадовськMercedesЕжеднев
11:15НікопольДніпропетровськ АвцMercedesЕжеднев
11:20НікопольОрджонікідзеЛАЗ 695Ежеднев
11:30НікопольКапуловкаскания (55) ежеднев
11:35Дніпропетровськ АвцОрджонікідзеБАЗ 079ПнВтСрЧтПтСб
11:35ОрджонікідзеДніпропетровськ АвцMercedesВтСрЧтПтСбВс
11:50НікопольАлексєєвкаПАЗЕжеднев
12:00НікопольЗапоріжжя 1MercedesЕжеднев
12:03НікопольОрджонікідзеПАЗ 672Ежеднев
12:05Запоріжжя 1Кривий Ріг 1MercedesЕжеднев
12:25НікопольДніпропетровськ АвцБАЗЕжеднев

Сторінка: 12

Додаткова інформація щодо автостанції Нікополь

Автовокзал Нікополь не цілодобовий. У проміжку часу з 01:35 по 04:45 автостанція не працює. Цей проміжок становить 3 годин. 10 хвилин. На поточний момент, в розкладі автобусів по вокзалу Нікополь вказано 176 маршруток і автобусів. Оновлення розкладу було здійснено 2018-12-10. Телефон автостанції Нікополь: 05662 3-12-08

Найперший рейсовий автобус відправляється в 01:32 від автовокзалу Одеса до населеного пункту Харків 1. Це автобус моделі mercedes. Звертаємо увагу, що можлива зміна моделі і типу автобуса. Останній міжміський автобус ikarus-250 відправляється в 23:30 з міста Херсон в Харків 1. Інтервал часу між останнім автобусом поточної доби і наступним перший автобусом становить 2 годин. 2 хвилин. Квитки на автобус на станції Нікополь можна купити в касі за адресою вул. Електрометалургів, 37. На деякі рейси автобусів можна купити квитки онлайн.

Наступні напрямки найбільш популярні: Дніпропетровськ, Орджонікідзе, Запоріжжя, Алексєєвка, Покровське, Миронівка, Капуловка, Базавлук, Харків, Солоне Ордж, Херсон, Звезда, Охотничье, Кривий Ріг, Менделеевка, Шевченково, Суми, Скадовськ, Дніпродзержинськ, Одеса-Привоз, Миколаїв, Апостолово, Одеса, П'ятихатки, Каховка, С.Первомайськ, Миргород, Кропивницкий, Первомайськ Н, Маріуполь. Через автостанцію Нікополь проходить всього 32 різних маршрутів.


Автостанції міста



Пошук