Актуальний розклад автотранспорту по автостанціях

Розклад руху автобусів Новоград-Волинський


ГоловнаАвтовокзали Україниавтостанція Новоград-Волинський

Довідковий телефон автовокзалу: (04141) 52066
Адреса автовокзалу Новоград-Волинський: ул. Шевченка, 45
Сторінка: 12
Час відпр.Автовокзал відправленняКінцевий пункт призначенняАвтобусПеріодичність руху автобусів
06:10ЕмільчинеЖитомирyouyi
06:10Н.ВолинськийЧервона ВоляПАЗ
06:30Н.ВолинськийЖитомирБАЗ 079
06:40Н.ВолинськийБаранівкаЛАЗ 695
06:50Н.ВолинськийГородницяБАЗ 079
06:50Н.ВолинськийЖитомирMercedes 19
06:55БроницяЖитомирБАЗ 079
06:55Н.ВолинськийЛюбарMercedes 19ПНСРПТВС
07:00Н.ВолинськийЯворівкаРута 19
07:15ДубрівкаЖитомирРута 18
07:20Н.ВолинськийПершотравенськMercedes 18
07:35ОлевськЖитомирyouyi
07:50Н.ВолинськийВінниця 1БАЗ 079
08:00ОлевськЖитомирфольцваген лт
08:15ЖитомирЯруньБАЗ 079
08:20МайстрівЖитомирБАЗ 079
08:40Вел.ЦвіляЖитомирБАЗ 079
08:47РівнеВінниця 1БАЗ 079
08:50Н.ВолинськийЖитомирРута 19
09:10Н.ВолинськийЖитомирБАЗ 079
09:30ГородницяЖитомирБАЗ 079
09:30ЖитомирЛуцькБАЗ 079
09:30Н.ВолинськийБроницька ГутаБАЗ 079
09:40Москва Теплий СтанКосівман 33СРПТВС
09:45Н.ВолинськийБаранівкаЛАЗ 695
09:50ЯруньЖитомирБАЗ 079
10:10ЖитомирОлевськyouyi
10:10КолодянкаЖитомирMercedes 18
10:15ЖитомирПилиповичіБАЗ 079
10:30Н.ВолинськийБаранівкаПАЗ
10:30ПершотравенськЖитомирфольцваген лт СБ-нет
10:40РокитнеЖитомирyouyi
10:55Н.ВолинськийЖитомирMercedes 19
10:55Н.ВолинськийКам.ПодільськийMercedes 18
10:55Н.ВолинськийКам.ПодільськийБАЗ 079
11:00ЖитомирЕмільчинеyouyi
11:15Київ 1ДубноБАЗ 079
11:20Н.ВолинськийАнастасівкаПАЗ
11:25ЛуцькВінниця 1Mercedes 45
11:45Київ 1ВерховинаNeoplan
11:45ПилиповичіЖитомирБАЗ 079
11:55ДубноКиїв 1БАЗ 079
12:00ЖитомирОлевськyouyi
12:00КропивницькийБидгощNeoplan 50
12:10Н.ВолинськийБаранівкаЛАЗ 697 СБ-нет
12:15Н.ВолинськийЖитомирMercedes 19
12:25Вінниця 1ЛуцькMercedes 45
12:30Н.ВолинськийБроницька ГутаБАЗ 079
12:35ЖитомирЯруньРута 22
13:00ОлевськЖитомирyouyi
13:15Броницька ГутаЖитомирБАЗ 079
13:15Київ 1ДубноБАЗ 079
13:20Н.ВолинськийЯворівкаРута 19
13:30ДубноКиїв 1БАЗ 079
13:30Н.ВолинськийДовбишЛАЗ 695 ЧТСБ-нет
13:45ЖитомирБаранівкаMercedes 18
13:50Н.ВолинськийЧервона ВоляПАЗ
13:50ЯруньЖитомирРута 22
14:10ЖитомирОлевськyouyi
14:20ЕмільчинеЖитомирyouyi
14:30ЖитомирКолодянкаMercedes 18
14:30Н.ВолинськийЖитомирMercedes 18ПТВС
14:40Н.ВолинськийКиїв 5Neoplan 47ВС
14:40Н.ВолинськийКоростеньПАЗ 30
14:45НововолинськКиїв 1Neoplan
14:50Київ 1НововолинськБАЗ 079
15:00ЕмільчинеЖитомирMercedes 18
15:00Н.ВолинськийБердичівIveco 18
15:20ЖитомирОлевськyouyi
15:20ЖитомирПилиповичіБАЗ 079
15:20Н.ВолинськийЖитомирРута 19
15:30Київ 1ПознаньNeoplan
15:30Н.ВолинськийБаранівкаПАЗ
15:50ПилиповичіЖитомирБАЗ 079
16:05ЖитомирРокитнеyouyi
16:10ОлевськЖитомирyouyi
16:20ЖитомирБроницяБАЗ 079
16:20ЖитомирВел.ЦвіляБАЗ 079
16:21Н.ВолинськийБроницяБАЗ 079
16:30БаранівкаЖитомирMercedes 18
16:30Н.ВолинськийБаранівкаЛАЗ 695
16:40КолодянкаЖитомирMercedes 18
16:40ОвручРівнеБАЗ 079ПТСБВСПН
16:45Н.ВолинськийКиїв 1Mercedes 18
17:25ВерховинаКиїв 1Neoplan
17:30ЖитомирДубрівкаРута 18
17:50Н.ВолинськийЖитомирБАЗ 079ПТ
18:00ЖитомирОлевськyouyi ПТ-нет
18:00ЖитомирПокровськеyouyiПТ
18:00ЖитомирЯруньБАЗ 079
18:15ЖитомирПершотравенськфольцваген лт

Сторінка: 12

Додаткова інформація щодо автостанції Новоград-Волинський

Автовокзал Новоград-Волинський не цілодобовий. У проміжку часу з 19:50 по 06:10 автостанція не працює. Цей проміжок становить 10 годин. 20 хвилин. На поточний момент, в розкладі автобусів по вокзалу Новоград-Волинський вказано 98 маршруток і автобусів. Оновлення розкладу було здійснено 2018-12-08. Телефон автостанції Новоград-Волинський: 04141 52066

Найперший рейсовий автобус відправляється в 06:10 від автовокзалу Емільчине до населеного пункту Житомир. Це автобус моделі youyi. Звертаємо увагу, що можлива зміна моделі і типу автобуса. Останній міжміський автобус баз-079 відправляється в 19:50 з міста Луцьк в Житомир. Інтервал між останнім автобусом поточної доби і наступним перший автобусом становить 10 годин. 20 хвилин. Квитки на автобус на станції Новоград-Волинський можна купити в касі за адресою ул. Шевченка, 45. На деякі рейси автобусів можна купити квитки онлайн.

Наступні напрямки найбільш популярні: Житомир, Баранівка, Київ, Олевськ, Ярунь, Брониця, Вінниця, Пилиповичі, Кам.Подільський, Рівне, Емільчине, Дубно, Червона Воля, Яворівка, Першотравенськ, Броницька Гута, Луцьк, Рокитне, Познань, Городниця, Покровське, Бердичів, Дубрівка, Вел.Цвіля, Колодянка, Любар, Верховина, Анастасівка, Бидгощ, Довбиш. Через автостанцію Новоград-Волинський проходить всього 33 різних маршрутів.


Автостанції міста



Пошук