Актуальний розклад автотранспорту по автостанціях

Розклад руху автобусів Одесса Привокзальна


ГоловнаАвтовокзали Україниавтостанція Одесса Привокзальна

Довідковий телефон автовокзалу: 048-7044422, 098-3224422, 048-7225070
Адреса автовокзалу Одесса Привокзальна: Старосенная площадь, 1Б
Час відпр.Автовокзал відправленняКінцевий пункт призначенняАвтобусПеріодичність руху автобусів
05:50Одеса ПривокзальнаБершадьБАЗ 079
06:10Одеса ПривокзальнаКиїв 1Mercedes 18
06:50Одеса ПривокзальнаНікопольMercedes 18 С 31.03
08:00Білгород-ДністровськийКиїв 1Neoplan 116
16:20Одеса ПривокзальнаЛадижинNeoplan 208
17:00Одеса ПривокзальнаЧернівціVolvo
17:15Одеса ПривокзальнаБориспіль АеропортNeoplan 216
17:30Одеса ПривокзальнаБухарестMercedes 18ЧТВС
17:30Одеса ПривокзальнаЗапоріжжябова 49
17:30Одеса ПривокзальнаЗапоріжжяман С 03.04
19:00Одеса ПривокзальнаМаріупольNeoplan 122
19:00Одеса ПривокзальнаМаріупольSetra 215
20:30Одеса ПривокзальнаДніпроNeoplan 216


Додаткова інформація щодо автостанції Одеса Привокзальна

Автовокзал Одеса Привокзальна не цілодобовий. У проміжку часу з 20:30 по 05:50 автостанція не працює. Цей проміжок становить 9 годин. 20 хвилин. На поточний момент, в розкладі автобусів по вокзалу Одеса Привокзальна вказано 13 маршруток і автобусів. Оновлення розкладу було здійснено 2018-12-08. Телефон автостанції Одеса Привокзальна: 048-7044422, 098-3224422, 048-7225070

Найперший рейсовий автобус відправляється в 05:50 від автовокзалу Одеса Привокзальна до населеного пункту Бершадь. Це автобус моделі баз-079. Звертаємо увагу, що можлива зміна моделі і типу автобуса. Останній міжміський автобус неоплан 216 відправляється в 20:30 з міста Одеса Привокзальна в Дніпро. Інтервал часу між останнім автобусом поточної доби і наступним перший автобусом становить 9 годин. 20 хвилин. Квитки на автобус на станції Одеса Привокзальна можна купити в касі за адресою Старосенная площадь, 1Б. На деякі рейси автобусів можна купити квитки онлайн.

Наступні напрямки найбільш популярні: Запоріжжя, Київ, Маріуполь, Дніпро, Бухарест, Чернівці, Нікополь, Ладижин, Бершадь, Бориспіль Аеропорт. Через автостанцію Одесса Привокзальна проходить всього 10 різних маршрутів.


Автостанції міста



Пошук