Актуальний розклад автотранспорту по автостанціях

Розклад руху автобусів Рівне Ас Чайка


ГоловнаАвтовокзали Україниавтостанція Рівне Ас Чайка

Довідковий телефон автовокзалу: 0362-249444
Адреса автовокзалу Рівне Ас Чайка: вул. Гагаріна 16, б
Сторінка: 1234
Час відпр.Автовокзал відправленняКінцевий пункт призначенняАвтобусПеріодичність руху автобусів
05:15ЧернівціПінськБАЗ 079
05:20Рівне ЧайкаТучинБАЗ 079
05:30Рівне ЧайкаКричильськMercedes 814
05:35Рівне ЧайкаТучинБАЗ 079
05:40Рівне ЧайкаБерестовецьтур а 407
05:40Рівне ЧайкаВолодимирець\Цепц.Mercedes 814
05:40Рівне ЧайкаТучинБАЗ 079
06:00Рівне ЧайкаТрипутніБАЗ 079
06:00Рівне ЧайкаТучинБАЗ 081
06:05Рівне ЧайкаКостопільMercedes 611
06:10Рівне ЧайкаБілкаБАЗ 079
06:15Рівне ЧайкаКостопільVolkswagen lt46
06:20Рівне ЧайкаЗеленьБАЗ 079
06:30Рівне ЧайкаВисоцькVolkswagen lt35
06:30Рівне ЧайкаТучинБАЗ 079
06:40Рівне ЧайкаВарашMercedes 815
06:50Рівне ЧайкаБерезнеБАЗ 079
06:55Рівне ЧайкаЗарічнеБАЗ 079
06:55Рівне ЧайкаТучинMercedes 817
07:00Рівне ЧайкаВолодимирецьБАЗ 079
07:00Рівне ЧайкаКостопільMercedes 814
07:05Рівне ЧайкаНетребаБАЗ 079
07:10ДубноВарашMercedes 311
07:10Рівне ЧайкаГощаБАЗ 079
07:10Рівне ЧайкаСтепаньMercedes 609
07:15Рівне ЧайкаБерезнеБАЗ 079
07:20Рівне ЧайкаГородищеMercedes 412
07:35Рівне ЧайкаРокитнеБАЗ 079 СБ-нет
07:45Рівне ЧайкаБерезнеБАЗ 079
07:50Рівне ЧайкаВарашI VAN a07a3
07:50Рівне ЧайкаТучинБАЗ 079
07:55Рівне ЧайкаЗадовжеБАЗ 079
07:55Рівне ЧайкаКостопільБАЗ 079
08:00Рівне ЧайкаБерезнеБАЗ 079
08:00Рівне ЧайкаТучинБАЗ 079
08:05Рівне ЧайкаКостопільMercedes 814
08:15Рівне ЧайкаВолодимирецьБАЗ 079
08:15Рівне ЧайкаКостопільMercedes 611
08:25Рівне ЧайкаТучинБАЗ 079
08:30Рівне ЧайкаГолубнеБАЗ 079
08:30Рівне ЧайкаКостопільVolkswagen lt46
08:35Рівне ЧайкаБерезнеБАЗ 079
08:40Рівне ЧайкаКостопільMercedes 1120
08:45Рівне ЧайкаРокитнеMercedes 609
08:50Рівне ЧайкаКостопільMercedes 814
08:55Рівне ЧайкаГощаБАЗ 079
09:00Рівне ЧайкаСарниMercedes 311
09:05Рівне ЧайкаКостопільMercedes 815
09:10Рівне ЧайкаБерезнеI VAN a07a3
09:15Рівне ЧайкаЗарічнеVolkswagen lt46
09:15Рівне ЧайкаКостопільMercedes 814
09:15Рівне ЧайкаТучинБАЗ 081
09:25Рівне ЧайкаКостопільMercedesBUS-814
09:25Рівне ЧайкаТучинMercedes 817
09:30Рівне ЧайкаВарашMercedes 614
09:40Рівне ЧайкаКостопільБАЗ 079
09:40Рівне ЧайкаСтепаньMercedes 612
09:45Рівне ЧайкаБерезнеdennis javel
09:45Рівне ЧайкаДібрівськБАЗ 079 СР-нет
09:55НетішинВарашБАЗ 079ПТСБВСПН
10:00Рівне ЧайкаБерезнеI VAN a07a3
10:00Рівне ЧайкаКостопільMercedes 609
10:00Рівне ЧайкаРокитнеБАЗ 079
10:05Рівне ЧайкаСелецьI VAN a07a3
10:10Рівне ЧайкаБерестовецьтур а 407
10:20Рівне ЧайкаБерезнеБАЗ 079
10:20Рівне ЧайкаВарашMercedes 312 ВС-нет
10:20Рівне ЧайкаКам'яне-СлучанськеMercedes 609
10:20Рівне ЧайкаЛеднеБАЗ 079
10:20Рівне ЧайкаТучинБАЗ 079
10:30Рівне ЧайкаВолодимирецьБАЗ 079
10:30Рівне ЧайкаГута Ч/З СтепаньMercedes 609
10:35Рівне ЧайкаКруповеMercedes 614
10:40Рівне ЧайкаБерезнеБАЗ 079
10:40Рівне ЧайкаКостопільMercedes 611
10:50Рівне ЧайкаДубровицяMercedes 609ВС
10:50Рівне ЧайкаКостопільMercedes 1120
10:55Рівне ЧайкаВарашMercedes 411
11:00Рівне ЧайкаБерезнеБогдан а09211
11:00Рівне ЧайкаГощаБАЗ 079
11:03Рівне ЧайкаРокитнеMercedes 609
11:05Рівне ЧайкаЗарічнеБАЗ 079
11:05Рівне ЧайкаКостопільБАЗ 079
11:15Рівне ЧайкаЛінчинMercedes 609
11:20Рівне ЧайкаВ.ВербчеГалАЗ а07562
11:20Рівне ЧайкаВарашNeoplan 116
11:20Рівне ЧайкаКостопільБАЗ 079
11:20Рівне ЧайкаПартизанськеБАЗ 079
11:20Рівне ЧайкаТучинMercedes 609
11:30Рівне ЧайкаВолодимирець\Цепц.Mercedes 609
11:30Рівне ЧайкаКостопільVolkswagen lt46

Сторінка: 1234

Додаткова інформація щодо автостанції Рівне Ас Чайка

Автовокзал Рівне Ас Чайка не цілодобовий. У проміжку часу з 21:45 по 05:15 автостанція не працює. Цей проміжок становить 7 годин. 30 хвилин. На поточний момент, в розкладі автобусів по вокзалу Рівне Ас Чайка вказано 281 маршруток і автобусів. Оновлення розкладу було здійснено 2018-12-09. Телефон автостанції Рівне Ас Чайка: 0362-249444

Найперший рейсовий автобус відправляється в 05:15 від автовокзалу Чернівці до населеного пункту Пінськ. Це автобус моделі баз-079. Звертаємо увагу, що можлива зміна моделі і типу автобуса. Останній міжміський автобус mercedes-609 відправляється в 21:45 з міста Рівне Чайка в Тучин. Інтервал часу між останнім автобусом поточної доби і наступним перший автобусом становить 7 годин. 30 хвилин. Квитки на автобус на станції Рівне Ас Чайка можна купити в касі за адресою вул. Гагаріна 16, б. На деякі рейси автобусів можна купити квитки онлайн.

Наступні напрямки найбільш популярні: Костопіль, Березне, Тучин, Вараш, Рокитне, Зарічне, Володимирець, Гоща, Степань, Сарни, Берестовець, Володимирець\Цепц., Кричильськ, Гута Ч/З Степань, Гута, Городище, Яцьковичі, Переброди, Дубров-Осова, Пінськ, Чабель, Дубровиця, В.Озера, Грабунь, Чернівці, Варшава, Бутейки, Кам'яне-Случанське, Крупове, Голубне. Через автостанцію Рівне Ас Чайка проходить всього 63 різних маршрутів.


Автостанції міста



Пошук