Актуальний розклад автотранспорту по автостанціях

Розклад руху автобусів Вінниця Грош


ГоловнаАвтовокзали Україниавтостанція Вінниця Грош

Довідковий телефон автовокзалу: 0432270423 (справка Винница-3)
Адреса автовокзалу Вінниця Грош: вул. Чехова (супермаркет "Грош")
Сторінка: 12
Час відпр.Автовокзал відправленняКінцевий пункт призначенняАвтобусПеріодичність руху автобусів
06:45Вінниця 1НикифорівціMercedes 18
07:00Вінниця ГрошЛиповецььБогдан 29
07:00Вінниця ГрошНемирівБАЗ
07:10Вінниця ГрошКордишівкаПАЗ 3205
07:20Вінниця ГрошЛиповецььБАЗ
07:25Вінниця ГрошНемирівMercedes 18
07:35Вінниця ГрошГавришівкаПАЗ 3205
07:40Вінниця ГрошЛиповецььБогдан 29
07:45Вінниця ГрошВороновицяГАЗ 3302
07:50Вінниця ГрошНемирівMercedes 18
08:00Вінниця ГрошЛиповецььБАЗ 30
08:00Вінниця ГрошСподахиscania 50
08:08Вінниця 1ТростянецььПАЗ 3205
08:15Вінниця ГрошНемирівMercedes 18
08:20Вінниця ГрошВороновицяГАЗ 3302
08:20Вінниця ГрошЛиповецььБАЗ 079
08:30Вінниця ГрошРосошаБАЗ 079
08:30Вінниця ГрошЩіткиПАЗ 3205
08:33Вінниця 3ЗозівкаMercedes 18
08:40Вінниця ГрошНемирівMercedes 18
08:45Вінниця ГрошПобережнеЛАЗ 695
08:50Вінниця ГрошЛиповецььБАЗ 079
09:00Вінниця ГрошМедівкаMercedes 1
09:00Вінниця ГрошПисарівкаПАЗ 3205
09:02Вінниця 1ПотушЛАЗ 695
09:05Вінниця ГрошНемирівMercedes 18
09:20Вінниця ГрошВороновицяГАЗ 3302
09:25Вінниця ГрошНемирівБАЗ
09:30Вінниця ГрошЛиповецььБАЗ 079
09:45Вінниця ГрошНемирівMercedes 18
09:50Вінниця ГрошСкиткаБАЗ 079
10:00Вінниця ГрошВороновицяГАЗ 3302
10:00Вінниця ГрошСподахиБАЗ
10:05Вінниця ГрошВійтівціБАЗ 079
10:20Вінниця ГрошЛиповецььБогдан 29
10:25Вінниця ГрошНемирівMercedes 18
10:45Вінниця ГрошНемирівMercedes 18
10:50Вінниця 3ВербівкаБАЗ 079
11:05Вінниця ГрошНемирівMercedes 18
11:10Вінниця ГрошЛиповецььБогдан 29
11:30Вінниця ГрошЛиповецььБАЗ 30
11:30Вінниця ГрошНемирівMercedes 18
11:40Вінниця ГрошВороновицяГАЗ 3302
11:50Вінниця ГрошЛиповецььБАЗ 079
12:05Вінниця ГрошНемирівБАЗ
12:10Вінниця 3ЗозівкаMercedes 18
12:30Вінниця ГрошВороновицяГАЗ 3302
12:30Вінниця ГрошНемирівMercedes 18
12:30Вінниця ГрошРосошаБАЗ 079
12:50Вінниця ГрошЛиповецььБАЗ 079
12:55Вінниця ГрошНемирівMercedes 18
13:00Вінниця ГрошМедівкаMercedes 1
13:00Вінниця ГрошСподахиscania 50
13:10Вінниця 1НикифорівціMercedes 18
13:20Вінниця ГрошНемирівMercedes 18
13:30Вінниця ГрошВороновицяГАЗ 3302
13:30Вінниця ГрошЛиповецььБАЗ 079
13:45Вінниця ГрошНемирівMercedes 18
13:50Вінниця ГрошЛиповецььБАЗ 079
14:10Вінниця ГрошНемирівMercedes 18
14:15Вінниця ГрошВійтівціБАЗ 079
14:30Вінниця ГрошВороновицяГАЗ 3302
14:35Вінниця ГрошЛиповецььБогдан 29
14:35Вінниця ГрошНемирівБАЗ
15:00Вінниця ГрошЛиповецььБАЗ
15:00Вінниця ГрошНемирівMercedes 18
15:05Вінниця 3СкалаMercedes 18
15:15Вінниця 3ЗозівкаMercedes 18
15:25Вінниця ГрошЛиповецььБогдан 29
15:25Вінниця ГрошНемирівMercedes 18
15:30Вінниця ГрошВороновицяГАЗ 3302
15:40Вінниця ГрошЛиповецььБАЗ 30
15:50Вінниця ГрошНемирівMercedes 18
16:00Вінниця ГрошВороновицяГАЗ 3302
16:00Вінниця ГрошЛиповецььБАЗ 079
16:05Вінниця ГрошСподахиБАЗ
16:10Вінниця ГрошНемирівMercedes 18
16:20Вінниця ГрошРосошаБАЗ 079
16:30Вінниця ГрошВороновицяГАЗ 3302
16:35Вінниця ГрошНемирівMercedes 18
16:50Вінниця ГрошЛиповецььБАЗ 079
17:00Вінниця ГрошВ.РостівкаMercedes 1ПТ
17:00Вінниця ГрошМедівкаMercedes 1 ПТ-нет
17:00Вінниця ГрошСподахиБАЗ
17:01Вінниця ГрошНемирівБАЗ 30
17:01Вінниця ГрошСподахиБАЗ
17:15Вінниця 3ВербівкаMercedes 18
17:20Вінниця ГрошВороновицяГАЗ 3302
17:25Вінниця ГрошНемирівБАЗ
17:45Вінниця ГрошЛиповецььБАЗ 079
17:45Вінниця ГрошНемирівMercedes 18

Сторінка: 12

Додаткова інформація щодо автостанції Вінниця Грош

Автовокзал Вінниця Грош не цілодобовий. У проміжку часу з 19:30 по 06:45 автостанція не працює. Цей проміжок становить 11 годин. 15 хвилин. На поточний момент, в розкладі автобусів по вокзалу Вінниця Грош вказано 104 маршруток і автобусів. Оновлення розкладу було здійснено 2018-12-10. Телефон автостанції Вінниця Грош: 0432270423 справка Вінниця-3

Найперший рейсовий автобус відправляється в 06:45 від автовокзалу Вінниця 1 до населеного пункту Никифорівці. Це автобус моделі mercedes-18. Звертаємо увагу, що можлива зміна моделі і типу автобуса. Останній міжміський автобус mercedes-18 відправляється в 19:30 з міста Вінниця Грош в Немирів. Інтервал часу між останнім автобусом поточної доби і наступним перший автобусом становить 11 годин. 15 хвилин. Квитки на автобус на станції Вінниця Грош можна купити в касі за адресою вул. Чехова супермаркет "Грош". На деякі рейси автобусів можна купити квитки онлайн.

Наступні напрямки найбільш популярні: Немирів, Липовецьь, Вороновиця, Сподахи, Зозівка, Медівка, Никифорівці, Росоша, Війтівці, Вербівка, В.Ростівка, Скитка, Потуш, Скала, Щітки, Кордишівка, Гавришівка, Тростянецьь, Побережне, Писарівка. Через автостанцію Вінниця Грош проходить всього 20 різних маршрутів.


Автостанції міста



Пошук