Актуальний розклад автотранспорту по автостанціях

Розклад руху автобусів Чернівці Ас-3


ГоловнаАвтовокзали Україниавтостанція Чернівці Ас-3

Довідковий телефон автовокзалу: 0372-529509
Адреса автовокзалу Чернівці Ас-3: Галицький шлях, 4в
Сторінка: 12345
Час відпр.Автовокзал відправленняКінцевий пункт призначенняАвтобусПеріодичність руху автобусів
06:30Чернівці 3ШубранецьПАЗ 3205
06:40Чернівці 3СнятинMercedes 207
06:45Чернівці 3КиселівMercedes 207 СБВС-нет
06:50Чернівці 3ВиноградMercedes 207 СБВС-нет
07:00Чернівці 3ВаляваMercedes 207 СБВС-нет
07:00Чернівці 3ШубранецьMercedes 207
07:10Чернівці 3МалятинціMercedes 207
07:10Чернівці 3Н.ДраченціMercedes 207
07:20Чернівці 3ВижницяMercedes 207
07:20Чернівці 3ХлівищеMercedes 207 СБВС-нет
07:20Чернівці 3ШипинціБАЗ СБВС-нет
07:25Чернівці 3Г.ШирівціMercedes 207
07:30Чернівці 3ВаляваMercedes 207
07:30Чернівці 3Заліщикиман
07:30Чернівці 3ЗаставнаMercedes 207 СБВС-нет
07:30Чернівці 3Кіцмань НеполоківціMercedes 207
07:30Чернівці 3ШубранецьMercedes 207
07:35Чернівці 3БобівціMercedes 207
07:35Чернівці 3ЗаставнаMercedes 207
07:40Чернівці 3БрусенкиMercedes 207
07:40Чернівці 3ВікноMercedes 207
07:40Чернівці 3КадубівціMercedes 207
07:40Чернівці 3СнятинMercedes 207
07:40Чернівці 3Ст.Бросківці Шк.Mercedes 207
07:40Чернівці 3ШипинціБАЗ
07:45Чернівці 3ЗаболотівБогдан а091
07:50Чернівці 3ВасилівMercedes 207
07:50Чернівці 3Г.ШирівціMercedes 207
08:00Чернівці 3ВижницяБАЗ
08:00Чернівці 3КіцманьMercedes 207 СБВС-нет
08:00Чернівці 3КліводинMercedes 207
08:00Чернівці 3ШипинціБАЗ
08:00Чернівці 3ШишківціMercedes 207
08:00Чернівці 3ШубранецьMercedes 207
08:05Чернівці 3ЗаставнаMercedes 207
08:05Чернівці 3КостинціMercedes 207
08:10Чернівці 3Г.ШирівціMercedes 207
08:10Чернівці 3СнятинMercedes 207
08:20Чернівці 3КіцманьMercedes 207 СБВС-нет
08:20Чернівці 3ШипинціБАЗ
08:25Чернівці 3ГвіздецьБогдан а091
08:25Чернівці 3РжавинціMercedes 207
08:30Чернівці 3БорівціMercedes 207
08:30Чернівці 3ВиноградMercedes 207
08:30Чернівці 3ШубранецьMercedes 207
08:35Чернівці 3ЗаставнаMercedes 207
08:40Чернівці 3КіцманьMercedes 207 СБВС-нет
08:40Чернівці 3РепужинціMercedes 207
08:40Чернівці 3СнятинMercedes 207
08:40Чернівці 3ШипинціБАЗ
08:50Чернівці 3Г.ШирівціMercedes 207
08:50Чернівці 3Кіцмань НеполоківціMercedes 207
08:50Чернівці 3ХлівищеMercedes 207
08:55Чернівці 3ДобринівціMercedes 207
09:00Чернівці 3ВижницяMercedes 207
09:00Чернівці 3КіцманьMercedes 207 СБВС-нет
09:00Чернівці 3ШубранецьMercedes 207
09:05Чернівці 3КиселівMercedes 207
09:05Чернівці 3ШипинціБАЗ СБВС-нет
09:10Чернівці 3ВеренчанкаMercedes 207
09:10Чернівці 3СнятинMercedes 207
09:15Чернівці 3КострижівкаMercedes 207
09:20Чернівці 3КіцманьMercedes 207 СБВС-нет
09:25Чернівці 3ВаляваMercedes 207
09:25Чернівці 3Г.ШирівціMercedes 207
09:25Чернівці 3Н.ДраченціMercedes 207
09:30Чернівці 3БаламутівкаMercedes 207
09:30Чернівці 3КоломияБогдан а091ПН
09:30Чернівці 3ПутилаMercedes 207
09:30Чернівці 3СтецеваMercedes 207
09:30Чернівці 3ШипинціБАЗ
09:40Чернівці 3ВолокаMercedes 207
09:40Чернівці 3ДорошівціMercedes 207
09:40Чернівці 3КіцманьMercedes 207 СБВС-нет
09:40Чернівці 3КостинціMercedes 207
09:45Чернівці 3СнятинMercedes 207
09:50Чернівці 3ВижницяБАЗПН
09:50Чернівці 3ВиноградMercedes 207
09:55Чернівці 3БорівціMercedes 207
09:55Чернівці 3ШипинціБАЗ
10:00Чернівці 3БабинеMercedes 207
10:00Чернівці 3Г.ШирівціMercedes 207
10:00Чернівці 3ДобринівціMercedes 207
10:00Чернівці 3Зелений ГайMercedes 207
10:00Чернівці 3КіцманьMercedes 207 СБВС-нет
10:00Чернівці 3КоломияБогдан а091
10:00Чернівці 3ШубранецьMercedes 207
10:10Чернівці 3ЗаставнаMercedes 207
10:15Чернівці 3ВижницяMercedes 207
10:20Чернівці 3КасперівціБогдан а091
10:20Чернівці 3МитківMercedes 207

Сторінка: 12345

Додаткова інформація щодо автостанції Чернівці Ас-3

Автовокзал Чернівці Ас-3 не цілодобовий. У проміжку часу з 20:30 по 06:30 автостанція не працює. Цей проміжок становить 10 годин. 0 хвилин. На поточний момент, в розкладі автобусів по вокзалу Чернівці Ас-3 вказано 366 маршруток і автобусів. Оновлення розкладу було здійснено 2018-12-09. Телефон автостанції Чернівці Ас-3: 0372-529509

Найперший рейсовий автобус відправляється в 06:30 від автовокзалу Чернівці 3 до населеного пункту Шубранець. Це автобус моделі паз 3205. Звертаємо увагу, що можлива зміна моделі і типу автобуса. Останній міжміський автобус баз відправляється в 20:30 з міста Чернівці 3 в Шипинці. Інтервал часу між останнім автобусом поточної доби і наступним перший автобусом становить 10 годин. 0 хвилин. Квитки на автобус на станції Чернівці Ас-3 можна купити в касі за адресою Галицький шлях, 4в. На деякі рейси автобусів можна купити квитки онлайн.

Наступні напрямки найбільш популярні: Шипинці, Вижниця, Кіцмань, Снятин, Шубранець, Г.Ширівці, Заставна, Кіцмань Неполоківці, Виноград, Валява, Костинці, Брусенки, Борівці, Коломия, Киселів, Хлівище, Добринівці, Веренчанка, Н.Драченці, Ржавинці, Репужинці, Митків, Стецева, Дорошівці, Бобівці, Ст.Бросківці Шк., Городенка, Кадубівці, Шишківці, Бережонка. Через автостанцію Чернівці Ас-3 проходить всього 64 різних маршрутів.


Автостанції міста



Пошук