Актуальний розклад автотранспорту по автостанціях

Розклад руху автобусів Чернівці Ас-4


ГоловнаАвтовокзали Україниавтостанція Чернівці Ас-4

Довідковий телефон автовокзалу: 0372-508849
Адреса автовокзалу Чернівці Ас-4: вул. Калинівска 13в
Час відпр.Автовокзал відправленняКінцевий пункт призначенняАвтобусПеріодичність руху автобусів
09:15Чернівці 4 ДобробутКоломияIveco ПН-нет
09:30Чернівці 4 ДобробутВижницяБАЗ ПН-нет
09:30Чернівці 4 ДобробутКоломияMercedes 18 ПН-нет
09:35Чернівці 4 ДобробутГороденкаI VAN ПН-нет
10:00Чернівці 4 ДобробутКоломияMercedes 18 ПН-нет
10:05Чернівці 4 ДобробутВижницяI VAN ПН-нет
10:35Чернівці 4 ДобробутВижницяБАЗ ПН-нет
10:40Чернівці 4 ДобробутТрійцяфольцваген ПН-нет
10:50Чернівці 4 ДобробутКоломияБогдан 24 ПН-нет
11:05Чернівці 4 ДобробутВижницяБАЗ ПН-нет
11:10Чернівці 4 ДобробутВижницяMercedes 18 ПН-нет
11:15Чернівці 4 ДобробутКам.ПодільськийMercedes 18 ПН-нет
11:15Чернівці 4 ДобробутКоломияI VAN ПН-нет
11:20Чернівці 4 ДобробутЧернятинMercedes 18 ПН-нет
11:25Чернівці 4 ДобробутКоломияMercedes 18 ПН-нет
11:30Чернівці 4 ДобробутЗаліщикиI VAN ПН-нет
11:35Чернівці 4 ДобробутВижницяБАЗ ПН-нет
11:50Чернівці 4 ДобробутКутиMercedes 18 ПН-нет
12:00Чернівці 4 ДобробутКосівБАЗ ПН-нет
12:05Чернівці 4 ДобробутВижницяБАЗ ПН-нет
12:05Чернівці 4 ДобробутКоломияман ПН-нет
12:15Чернівці 4 ДобробутБучачБАЗ ПН-нет
12:15Чернівці 4 ДобробутГороденкаMercedes 18 ПН-нет
12:20Чернівці 4 ДобробутКоломияMercedes 18 ПН-нет
12:30Чернівці 4 ДобробутВижницяБАЗ ПН-нет
12:45Чернівці 4 ДобробутГороденкаI VAN ПН-нет
12:50Чернівці 4 ДобробутВижницяI VAN ПН-нет
12:50Чернівці 4 ДобробутКоломияMercedes 18 ПН-нет
13:00Чернівці 4 ДобробутГорошоваMercedes 18 ПН-нет
13:00Чернівці 4 ДобробутНадвірнаMercedes ПН-нет
13:10Чернівці 4 ДобробутВерховинаMercedes ПН-нет
13:15Чернівці 4 ДобробутКоломияI VAN ПН-нет
13:20Чернівці 4 ДобробутВижницяБАЗ ПН-нет
13:30Чернівці 4 ДобробутГороденкаMercedes 18 ПН-нет
13:35Чернівці 4 ДобробутМонастириськMercedes 18 ПН-нет
13:40Чернівці 4 ДобробутБричаниMercedes 18 ПН-нет
13:40Чернівці 4 ДобробутВижницяБАЗ ПН-нет
13:40Чернівці 4 ДобробутКутифольцваген ПН-нет
13:50Чернівці 4 ДобробутКоломияMercedes 18 ПН-нет
14:10Чернівці 4 ДобробутВижницяI VAN ПН-нет
14:15Чернівці 4 ДобробутКоломияMercedes 18 ПН-нет
14:25Чернівці 4 ДобробутЯблуницяMercedes 18ВТЧТ
14:25Чернівці 4 ДобробутЯблуницяI VANСРПТСБВС
14:30Чернівці 4 ДобробутЯремчаБАЗ ПН-нет
14:40Чернівці 4 ДобробутРогатинБАЗ ПН-нет
14:45Чернівці 4 ДобробутВижницяБАЗ ПН-нет
14:45Чернівці 4 ДобробутКоломияIveco ПН-нет
15:00Чернівці 4 ДобробутКоломияБогдан 24 ПН-нет
15:00Чернівці 4 ДобробутПутилаБАЗ ПН-нет
15:10Чернівці 4 ДобробутГусятинБАЗ ПН-нет
15:15Чернівці 4 ДобробутВижницяБАЗ ПН-нет
15:20Чернівці 4 ДобробутКоломияMercedes 18 ПН-нет
15:40Чернівці 4 ДобробутВерховинаMercedes 18 ПН-нет
16:10Чернівці 4 ДобробутГороденкаI VAN ПН-нет


Додаткова інформація щодо автостанції Чернівці Ас-4

Автовокзал Чернівці Ас-4 не цілодобовий. У проміжку часу з 16:10 по 09:15 автостанція не працює. Цей проміжок становить 17 годин. 5 хвилин. На поточний момент, в розкладі автобусів по вокзалу Чернівці Ас-4 вказано 54 маршруток і автобусів. Оновлення розкладу було здійснено 2018-12-09. Телефон автостанції Чернівці Ас-4: 0372-508849

Найперший рейсовий автобус відправляється в 09:15 від автовокзалу Чернівці 4 Добробут до населеного пункту Коломия. Це автобус моделі ивеко. Звертаємо увагу, що можлива зміна моделі і типу автобуса. Останній міжміський автобус i-van відправляється в 16:10 з міста Чернівці 4 Добробут в Городенка. Інтервал між останнім автобусом поточної доби і наступним перший автобусом становить 17 годин. 5 хвилин. Квитки на автобус на станції Чернівці Ас-4 можна купити в касі за адресою вул. Калинівска 13в. На деякі рейси автобусів можна купити квитки онлайн.

Наступні напрямки найбільш популярні: Коломия, Вижниця, Городенка, Верховина, Кути, Яблуниця, Монастириськ, Бричани, Рогатин, Гусятин, Путила, Яремча, Бучач, Кам.Подільський, Трійця, Чернятин, Заліщики, Горошова, Косів, Надвірна. Через автостанцію Чернівці Ас-4 проходить всього 20 різних маршрутів.


Автостанції міста



Пошук