Актуальний розклад автотранспорту по автостанціях

Розклад руху автобусів Дубно


ГоловнаАвтовокзали Україниавтостанція Дубно

Довідковий телефон автовокзалу: (03656) 4-26-32
Адреса автовокзалу Дубно: ул. Забрама 26
Сторінка: 123
Час відпр.Автовокзал відправленняКінцевий пункт призначенняАвтобусПеріодичність руху автобусів
00:55Варшава 'західна'ВінницяманВТСБ С 10.11.18
04:50КиївВроцлавvan hoolСРПТВС
05:30ДубноДемидівкаПАЗ 3205
05:30ДубноКліпецьБАЗ 079
05:30ДубноКлинціMercedes 609
05:40ДубноКомарівкаБАЗ 079 СБВС-нет
05:40ДубноМайданБАЗ 079
05:40ДубноРівне Пва'залізничний'Mercedes 612
05:45ДубноНосовицяБАЗ 079ЧТСБВС
05:50ДубноОнишківціБАЗ 079
06:00ДубноЛуцькБАЗ 079
06:00ДубноМильча Ч/З ПовчуБогдан а067
06:00ДубноПереросляMercedes 614 СБВС-нет
06:00ДубноТравневеПАЗ 32051
06:05ДубноВарашБАЗ 079
06:10ДубноКопаниПАЗ 3205 СБВС-нет
06:10СлупськЗапоріжжяvan hoolВС
06:20ДубноОстрогVolkswagen lt35
06:25ДубноІваннєБАЗ 079
06:25ДубноМартинівкаБАЗ 079
06:25ДубноРівнеБАЗ 079
06:30ДубноІв.Франківськ 2БАЗ 079
06:30ДубноНараївПАЗ 3205
06:30ЗапоріжжяСлупськvan hoolЧТ
06:32МлинівПідбрусиньБАЗ 079ПНСРПТ
06:32МлинівЯблунівкаБАЗ 079ВТЧТСБВС
06:40ДубноРівне Ч/З МирогощуБАЗ 079
06:40ДубноСапанівчикБАЗ 079
06:45БродиРівнеБАЗ 079
06:50ДубноНова ПляшеваБАЗ 079
07:00ДубноІваниничіMercedes 614
07:00ДубноПереросляMercedes 614СБВС
07:00ДубноРівне Ч/З МирогощуГалАЗ 3209
07:00ЛуцькПочаївБАЗ 079
07:05ДубноМлинівMercedes 412
07:10Білогорівка-КозинРівнеБАЗ 079
07:10БродиЛуцькMercedes 609
07:15ДубноБортницяБАЗ 079
07:15РівнеІв.ФранківськБАЗ 079
07:15РівнеРадивилів Ч/З ХотинI VAN a079
07:20ДубноМлинів Ч/З ХорупаньMercedes 609ПНВТПТ
07:20ДубноХорупаньMercedes 609ЧТСБВС
07:20КозинРівнеБАЗ 079
07:25КременецььРівнеMercedes 413 СБ-нет
07:25ЛуцькТернопільБАЗ 079
07:30ДубноМлинівБАЗ 079
07:30ДубноНагоряниyouyi_zgt6710
07:30ДубноПереросляMercedes 614 СБВС-нет
07:35ДубноВеликі СадиБАЗ 079
07:35ЛуцькХмельницькийБАЗ 079
07:40ВінницяВаршава 'західна'манЧТВС
07:40РівнеПочаївБАЗ 079
07:45ДубноМізочMercedes 709
07:45Рідків-КозинРівнеБАЗ 079
07:48ПривільнеДитиничіI VAN a07a
07:52ДубноРівне Ч/З МирогощуБАЗ 079
08:00ДубноІваннєБАЗ 079
08:05ДубноМильча Ч/З ПовчуБогдан а067
08:10ДубноКнягининПАЗ 32051
08:10ДубноРівнеБАЗ 079
08:15ДубноКостянецьПАЗ 32054
08:20ДубноРівне Ч/З МирогощуГалАЗ 3209
08:20Познань-ЛодзьКиївNeoplan
08:25ДубноКостянецьПАЗ 32054
08:25ДубноРівнеБАЗ 079
08:30ДубноКиївБАЗ 079
08:30ДубноЛуцькБАЗ 079
08:30ДубноРівне Пва'залізничний'БАЗ 079
08:45ДитиничіПривільнеI VAN a07a
08:50ДубноМлинівБАЗ 079
08:50ТернопільВладиславовоvan hoolПТВС
08:55ДубноРівне Ч/З МирогощуБАЗ 079
09:05ДубноРівнеБАЗ 079
09:05ТернопільВаршава 'західна'манн
09:10ДубноКам'яницяMercedes 614
09:28ПривільнеДитиничіI VAN a07a
09:35ДубноМлинівMercedes 609
09:45ДубноРівне Ч/З МирогощуБАЗ 079
09:55ДубноІваннє Ч/З БортницюБАЗ 079
09:55ДубноМлинівБАЗ 079
10:00ДубноНараївПАЗ 3205
10:05ДубноСемидубиMercedes 614
10:10ДубноГрядкиI VAN a07a
10:10ДубноКиївБАЗ 079
10:10ДубноМильча Ч/З ПовчуБогдан а067
10:15ДубноМлинівMercedes 412
10:15ДубноРівнеБАЗ 079
10:20ДубноКиїв 2higer 6896
10:25ДитиничіПривільнеI VAN a07a
10:30ДубноБондаріБАЗ 079
10:40ДубноМлинівБАЗ 079

Сторінка: 123

Додаткова інформація щодо автостанції Дубно

Автовокзал Дубно не цілодобовий. У проміжку часу з 20:05 по 00:55 автостанція не працює. Цей проміжок становить 4 годин. 50 хвилин. На поточний момент, в розкладі автобусів по вокзалу Дубно вказано 210 маршруток і автобусів. Оновлення розкладу було здійснено 2018-12-09. Телефон автостанції Дубно: 03656 4-26-32

Найперший рейсовий автобус відправляється в 00:55 від автовокзалу Варшава 'західна' до населеного пункту Вінниця. Це автобус моделі ман. Звертаємо увагу, що можлива зміна моделі і типу автобуса. Останній міжміський автобус баз-079 відправляється в 20:05 з міста Рівне в Дружба Ч/З Радивилів. Інтервал між останнім автобусом поточної доби і наступним перший автобусом становить 4 годин. 50 хвилин. Квитки на автобус на станції Дубно можна купити в касі за адресою ул. Забрама 26. На деякі рейси автобусів можна купити квитки онлайн.

Наступні напрямки найбільш популярні: Рівне Ч/З Мирогощу, Рівне, Млинів, Луцьк, Дитиничі, Рівне Пва'залізничний', Переросля, Привільне, Варшава 'західна', Іваннє, Нараїв, Почаїв, Мильча Ч/З Повчу, Київ, Княгинин, Бондарі, Іваннє Ч/З Бортницю, Іваниничі, Кам'яниця, Костянець, Мізоч, Млинів Ч/З Хорупань, Нова Пляшева, Сапанівчик, Онишківці, Демидівка, Клинці, Травневе, Копани, Хмельницький. Через автостанцію Дубно проходить всього 67 різних маршрутів.


Автостанції міста



Пошук